כנען שנהב אדריכלים

CTBUH-ISRAEL

"הפורום הישראלי לגורדי שחקים"  הינו הסניף הישראלי של ארגון   CTBUH-   "המועצה העולמית לגורדי שחקים ובניה עירונית". תפקיד הפורום לרכז ולהעשיר ידע בתחומי האדריכלות, ההנדסה, התכנון, היזמות, התעשייה והבנייה בכל הקשור לבנייה לגובה בישראל.

נציג ישראל למועצה העולמית ה CTBUH הוא המהנדס ישראל דוד. כיו"ר הפורום הישראלי, נבחר אדריכל גיל שנהב, המשמש גם נציג העיר תל אביב במועצה CTBUH. ישראל דוד- נציג ישראל במועצה, אינג' דני מריאן-  יו"ר איגוד המהנדסים ופרופ' ברוך ברוך- יו"ר עמותת האדריכלים ואדריכל אורי זרובבל - לשעבר יו"ר עמותת האדריכלים הם שותפים פעילים בפורום ופעילותו.

הפורום הינו ארגון ללא מטרת רווח אשר מטרתו העיקרית הינה הרחבת וקידום הידע בנושא גורדי השחקים והבנייה העירונית בישראל, בשיתוף עם הארגון העולמי, דרך מצגות והרצאות, השתתפות באירועים המתמקדים בנושא הבנייה לגובה, תכנון אורבאני,  חומרים ייחודיים, אדריכלות והנדסה על כל תחומיה ועוד. העמקת הידע המקצועי הינה חשובה, כאשר באמצעות קישורה של ישראל לארגון העולמי יוכלו אנשי המקצוע בישראל ללמוד על הנושא דרך פרויקטים בינלאומיים, מאמרים מקצועיים, מרצים מחו"ל וקשר שוטף עם חברי הפורום העולמי.

הכנס העולמי השנתי של ארגון  CTBUH מתקיים כל שנה במדינה אחרת בעולם, בשנת 2013 התקיים הכנס בלונדון והשתתפו בו 105 אנשי מקצוע ישראלים- נושא הכנס היה "גובה ומורשת".בשנת 2014 התקיים הכנס בשנחאי, נושא הכנס היה " ערי העתיד".

בשנת 2015 יתקיים הכנס בחודש אוקטובר בניו יורק נושא הכנס יהיה "גורדי שחקים והתחדשות עירונית".

הזמנה לכנס ניו יורק 2015